tCAD - AutoCAD® (LT) a jeho alternativy - Největší výběr, porovnávání, diskuse a okamžitý nákup.
... jsme tady již 25 let (TECHSOFT s.r.o.)

Slovečina  Čeština

O stránkách tCAD

CAD stránky specializované na dostupné alternativy AutoCADu

Pro CAD uživatele, kteří ke své práci potřebují AutoCAD®, nebo AutoCAD LT® je dnes k dispozici nepřeberné množství placených, ale i bezplatných alternativ AutoCADu. Zorientovat se v nabídce těchto systémů je často problematické i pro lidi, kteří se dlouhá léta pohybují v CAD oblasti. Pokud nepočítáme časově a odborně náročné zkoušení každého CADu - běžný uživatel reálné nemá žádnou možnost si zodpovědně vybrat pro jeho potřeby to nejvhodnější CAD řešení.

Společnost TECHSOFT s.r.o ,, která provozuje tyto stránky se AutoCADu(LT) a jeho různým alternativám věnuje již od roku 1993 a patří tedy k nejstarším CAD společnostem v ČR a SR.

Protože v současnosti dochází občas k dezinformacím a zamlčování různých informací o navzájem "konkurenční" CAD produktech ze strany často výhradně dodavatelů pro slovenský či český trh, přinášíme Vám tyto CAD stránky věnované AutoCADu (LT) a jeho alternativám (komerčním i bezplatným) které Vám pomohou s výběrem toho nejvhodnějšího řešení pro Vaše potřeby.

Jste CAD uživatel?

Pokud potřebujete vybavit vaše CAD pracoviště vhodným CAD systémem, nebo pokud chcete vyměnit Váš stávající CAD který nesplňuje již Vaše požadavky za jiný, tyto stránky Vám poskytnou:

  • Neskreslené a přesné informace o AutoCADu(LT) a jeho CAD alternativách!
  • Poradenství při výběru jaké Vám neposkytne žádný jiný CAD dodavatel v ČR a SR!
  • Nejširší výběr různých alternativ AutoCADu v ČR a SR.
  • Garance ceny: Garantujeme běžné a akční ceny stanovených výrobcem/distributorem.
  • Vždy něco navíc: Při koupi od nás získáte vždy něco navíc (různé nástroje a doplňky) oproti nabídce výrobce/distributora
  • Double Support: Na většinu dodávaných CAD systémech získáváte tzv. "Double support". To znamená, že s požadavky na řešení Vašich problémů se můžete obracet jako na společnost TECHSOFT s.r.o., tak i na výrobce/distributora daného CAD produktu.
  • Bezplatné úvodní online školení!

 

Jste CAD výrobce/distributor ?

Dodáváte pro český a slovenský trh alternativu AutoCADu kterou jste nenašli na těchto stránkách?
Kontaktujte nás - rádi s Vámi budeme spolupracovat, přičemž garantujeme profesionální přístup při prodeji Vašeho CAD systému tak, aby si Váš CAD zakoupil právě ten zákazník, pro kterého představuje tu nejlepší volbu. Získáte tím dalšího spokojeného zákazníka.